Firma Sayısı : 36955 İlan Sayısı : 377
Haber / Makale Sayısı : 71 Site Sayısı : 0 Resim Sayısı : 45

 

 

 

Aradığınız Sayfaya Ulaşılamıyor.... www.e-firmalar.org Sitesi Üzerinde Ulaşmaya Çalıştığınız Sayfa Silinmiş Yada Taşınmış Olabilir. www.e-firmalar.org Sitesinde Teknik Arıza Oluşmuş Olabilir... Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz veya Sektörel Menüden Sitemizi Gezinmeye Devam Ediniz. www.e-firmalar.org Ekibi Olarak Hatadan Dolayı Özür Dileriz...


ŞİMDİ İLGİLİ SAYFAYA TEKRAR YÖNLENDİRİLİYORSUNUZ...
Son Eklenen 25 Firma

her türlü plastik profiller plastik doğrama malzemeleri metal takviye profilleri plastik doğrama aksesuarları demir doğrama işleri , demir çelik konstrüksiyon saç alüminyum ve yardımcı elemanlarıdan pencere kap.

İş makinalrı yedek parçaları , hidrolik pompa parçaları , su pompaları , tarım makinları yedek parçaları her Çeşit pik ce sfero döküm parçaları İtina İle İma.

her türlü tekstil imalatı ve toptan satışı
sektor alışveriş
kategori tuhafiye
kuruluş tarihi 17 mart 2006 , cuma
yetkili ve ortak - - -.

her çeşit kumaş , manifatura iplik , dokuma örgü konfeksiyon ürünlerinin ana ve yardımcı maddelerinin imali , fason iş takipçiliği alım satım ithalat ve i.

statÜ hÜkÜmlerİ.
sektor alışveriş
kategori İnşaat-yapı malzemeleri
kuruluş tarihi 14 ekim 1997 , salı
yetkili ve ortak - - -.

bilgisayar program ve yazılımlarını üretmek hazır programları alıp satmak eğitim destek ve her türlü bilgisayar alt yapı hizmetleri sunmak internet kafeleri açmak bilgisayar ve donanımı ile ilgili her türlü araç gereç yedek parça alım sat.

Şirketin başlıca maksat ve mevzuu , her türlü metal ve metal ürünleri ve metalden üretilen mamüllerin imali , evlerde ve özellikle mutfaklarda kullanılan metal kaplar , .

gemi makina bakım ve onarımı işleri.
sektor sektörel kobİ
kategori makina sanayi
kuruluş tarihi 09 mart 2006 , perşembe
yetkili ve ortak - - -.

kurulmuş veya kuruluacak yerli ve yabancı kamu ve özel sektör kuruluşlarına gerçek ve tüzel kişilere planlama örgütlenme idari mali ticari ve teknik işlerin yürütülmesi personel eğitimi ve halkla ilişkilerin düzenlenmesi konularında danış.

elbistanda sigortacılık hizmetleri.

Şirket konut apartman , toplu konut , afet konutları , iş hanı , katlı otopark fabrika binaları , yol , .

aricisan;konyada kazıcı iş makinası imalatı , kanal kazıcı imalatı , kablo kanalı kazıcı imalatı , elektrik kablo kanalı kazıcısı imalatı , damla .

-
sektor sektörel kobİ
kategori boya sanayi
kuruluş tarihi 21 mart 2007 , Çarşamba
yetkili ve ortak - - -.

konusu ile ilgili olmak kaydıyla her türlü sigorta acentelikleri alır ve sigorta aracılık faaliyetlerinde bulunur ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor banka
kategori sigorta Şirketleri
kuruluş tarihi 11 ekim.

-
sektor hizmet servisleri
kategori postane
kuruluş tarihi 14 temmuz 2010 , Çarşamba
yetkili ve ortak - - -.

market İŞletmecİlİĞİ
sektor yiyecek
kategori tekel bayisi
kuruluş tarihi 30 haziran 2006 , cuma
yetkili ve ortak - - -.

aryol prefabrik 26 yıllık tecrübesiyle ankara?da fabrika ve genel müdürlük , İstanbul?da İse İstanbul bölge müdürlüğü olarak hizmet vermektedir. aryol prefabrik; prefabrik ev , her türlü Şantiye binaları .

her türlü basın tesisleri kurmak ve işletmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor spor
kategori binicilik
kuruluş tarihi 19 temmuz 2000 , Çarşamba
yetkili ve ortak adnan nas yönetim kurul.

, alışveriş , bilgisayar , elektronik , beyaz , eşya , anakart , beyaz , eşya , cep , telefon , fotoğraf .

yurt içinde yurt dışında konut apatrman toplu konut afet konutları iş hanları katlı otoparkı fabrika binaları benzin istasyonları depo ve antrepo sanayi siteleri çarşılar sağlık evleri her nevi okul binaları çit inşaatları park bahçe düze.

-
sektor oto
kategori oto yetkili teknik servisi
kuruluş tarihi 24 nisan 2008 , perşembe
yetkili ve ortak - - -.

yurt içinde ve yurt ve yurt dışında her türlü sanat ve zanaay eğitimi verecek eğitim kurumları açmak işletmek bu alanda faaliyet gösteren kurumlara iştirak etmek açmak işletmek bu alanda faaliyet gösteren kurumlara iştirak etmek veya işti.

Şİrket konusu İle İlgİlİ ekmek , un ve unlu mamÜller İmalatini yapabİlİr , firin , pastane ve benzerİ İŞyerlerİ aÇabİlİr , dahİlİ tİcaretİ İÇİn toptan ve perakende satin alabİlİr , satabİlİr , devİr alabİlİr .

yün pamuk ipek suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin alımı satımıve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler ,
sektor alışveriş
kategori hazır giyim (bayan)
kuruluş tarihi 13 Şubat 201.

-
sektor oto
kategori akü-lastik
kuruluş tarihi 28 eylül 2000 , perşembe
yetkili ve ortak - - -.